Tauern Spa Kaprun

ZIMA
Kaprun je především zimním centrem lyžařů a snowboardistů. Na své si však přijdou i sáňkaři, běžkaři a bobaři. Díky ledovci Kitzsteinhorn, který přesahuje 3000 metrů mohou lyžaři vychutnávat jízdu celoročně. Tento ledovec byl prvním lyžařským areálem v Rakousku a za mnohá léta působnosti se stal oblíbeným areálem se skvělými sněhovými podmínkami, moderním zařízením, upravenými sjezdovými tratěmi a v posledních letech i nově budovanými snowparky. Tato oblast je vyhlášená častými sportovními akcemi, závody a možností vyzkoušet si trať s boulemi či profesionální sjezd. Středisko disponuje lyžařskou školou a cvičnou loukou. Bezpečnost a pohodlí zajišťuje profesionální horská služba a moderní systém záchranářů.
Areál nabízí cca 22km modrých tratí, 16 km červených a 3 km černé. Všechny tratě jsou uměle zasněžovány, vždy perfektně upraveny a každoročně je pro návštěvníky připravena nová trať například s možností závodění. Ledovec Kitzsteinhorn pak celkově nabízí lyžařům přes 138 kilometrů upravených sjezdovek a 53 vleků a lanovek.

Adler Resort Kaprun nabízí svým hostům zprostředkování půjčení lyžařského vybavení, popřípadě najmutí osobního instruktora.

LÉTO
V létě se stává Kaprun centrem pěší turistiky a jízdy na horských kolech. Kaprun se nachází v národním parku Vysoké Taury, který je se svými 1836 kilometry čtverečnými největším rakouským národním parkem. Tento skvělý turistický region umožňuje návštěvníkům poznat horské štíty, vysuté pastviny, skvostná ledovcová jezera a především původní nedotčenou alpskou přírodu. Turistické trasy jsou určeny jak pro rekreační túry, tak i pro náročné návštěvníky, kteří touží po zdolání alpských skal. Častým cílem při túrách jsou horské chaty a hospůdky, které nabízí občerstvení a příjemné posezení s neskutečným výhledem.
V nižších polohách jsou v letních měsících často nabízeny projížďky na koních či vyhlídkové lety. V blízkosti nedalekého jezera Zeller See se nachází moderní golfové hřiště. Samotná jezero nabízí návštěvníků mimo koupání různé vodní atrakce, půjčovnu loděk, příjmené pláže, restaurace a bistra, mnohá hřiště pro děti. Na své si přijdou i tenisté a příznivci míčových her.