Tauern Spa Kaprun

Tauern Spa Kaprun je jedním z největších a nejkrásnějších wellness v Rakousku.

Tauern Spa Kaprun nabízí přímo ze střešního bazénu panoramatický výhled na impozantní hory národního parku Vysoké Taury. Toto zdravotní centrum vzniklo pro podporu cestovního ruchu v Kaprunu, zkvalitnění služeb v celé oblasti a především pro zpříjemnění pobytu všech návštěvníků, kteří touží po relaxaci.
Tauern SPA Kaprun se skládá z lázní různých druhů, bazénů, saunového světa a restaurace. Rozkládá se na ploše přibližně 48 000m ² . Celková vodní plocha činí 211m ² a splňuje požadavky moderních lázní i pro krátkodobé rekreační turisty. Součástí lázní je i hotel, který nabízí hostům standardní pokoje a apartmány.

Jednou z největších zajímavostí projektu je jeho propracovaný, holistický přístup: lázeňský areál se nachází na jihu, čímž se vytváří chráněný venkovní prostor určený pro pobyt ve venkovních bazénech i v zimních měsících. Okolní příroda, dokonalá architektura a důmyslné rozložení jednotlivých částí tvoří harmonický celek.
Tauern Spa Kaprun nabízí:
Hotelové pokoje a apartmány
Hotelové lázně s odpočívadly, krbem a salonkem
Vnitřní vodní svět
Venkovní vodní svět
Dětské bazény – vnitřní i vnější
Restaurace, obchody, bistro, bar, kavárnu
Saunový svět nabízí například finskou saunu, bylinkovou saunu, solnou saunu, bio saunu a mnoho dalších oblíbených druhů.
Lázeňská léčba nabízí 17 pokojů se speciálními procedurami pro rozmazlení těla, různé druhy masáží a kosmetických procedur.
V areálu se rovněž nachází tělocvična a fitnesscentrum.

Více informací a ceny služeb naleznete zde